#1 2010-03-03 18:19:38

 Mario24

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 121
Punktów :   

Wielka Brytania HS 85 (II Indywidualny)

LISTA STARTOWA

1. Björn Koch
2. Johannes Lenz
3. Johannes Obermayr
4. Thomas Diethart
5. Stefan Kraft
6. Markus Schifner
7. David Unterberger
8. Jakub Kot
9. Klemens Murańka
10. Kamil Skrobot
11. Jędrzej ¦isłowicz
12. Andrzej Zapotoczny
13. Felix Brodauf
14. Christoph Hänel
15. Danny Queck
16. Kevin Horlacher
17. Mika Kauhanen
18. Kai Kovaljeff
19. Anssi Ylipulli
20. Juuso Heikkinen
21. Jusso Kaisko
22. Antti Määttä
23. Trevor Morrice
24. Mackenzie Boyd-Clowes
25. Martin Plhal
26. Borek Sedlák
27. Martin Cikl
28. Gregor Deschwanden
29. Vital Anken
30. Adrian Schuler
31. Roman Trofimow
32. Stanisław Oszepkow
33. Sergiej Kozewnikow
34. Piotr Czaadajew

Offline

 

#2 2010-03-08 19:37:32

 Mario24

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 121
Punktów :   

Re: Wielka Brytania HS 85 (II Indywidualny)

Fis Cup 2010-03-08

Wielka Brytania HS85 Wyniki konkursu


Poz.  Zawodnik             I seria    II seria      Punkty

1. Kamil Skrobot            55.5 m     63.5 m     186.4 pkt
2. Jakub Kot                45.5 m     62.0 m     156.8 pkt
3. Mika Kauhanen            48.5 m     51.5 m     152.7 pkt

4. Anssi Ylipulli           42.0 m     63.0 m     148.8 pkt
5. Borek Sedlak             59.0 m     46.5 m     147.5 pkt
.  Danny Queck              48.5 m     57.0 m     147.5 pkt
7. Roman Trofimow           44.0 m     58.0 m     139.6 pkt
8. Markus Schifner          41.0 m     60.0 m     135.7 pkt
9. Johannes Lenz            59.0 m     41.0 m     134.3 pkt
10. Thomas Diethart         48.0 m     51.5 m     134.1 pkt
11. Christoph Heanel        45.5 m     54.0 m     133.1 pkt
12. Mackenzie Boyd-Clowes   57.5 m     40.5 m     128.0 pkt
13. Piotr Czaadajew         42.5 m     53.0 m     125.5 pkt
14. Stefan Kraft            48.0 m     46.0 m     122.4 pkt
15. Trevor Morrice          42.5 m     47.5 m     112.8 pkt
16. Antti Matta             45.0 m     46.0 m     111.7 pkt
17. Adrian Schuler          40.0 m     49.5 m     111.6 pkt
18. Martin Plhal            42.5 m     47.5 m     110.3 pkt
19. Stanisław Oszepkow      45.5 m     42.5 m     107.0 pkt
20. Johannes Obermayr       41.5 m     47.5 m     106.9 pkt
21. Sergiej Kozewnikow      41.5 m     48.0 m     105.1 pkt
22. Juuso Heikkinen         49.5 m     37.0 m     103.9 pkt
23. Kai Kovaljeff           48.0 m     40.0 m     102.5 pkt
24. Andrzej Zapotoczny      43.5 m     45.0 m     102.2 pkt
25. Jusso Kaisko            46.0 m     40.5 m     101.9 pkt
26. Martin Cikl             40.0 m     47.5 m     100.3 pkt
27. Jędrzej ¦isłowicz       48.5 m     37.0 m      99.0 pkt
28. Kevin Horlacher         39.0 m     46.0 m      98.3 pkt
29. Felix Brodauf           41.5 m     41.0 m      90.3 pkt
30. Klemens Murańka         39.5 m     35.5 m      69.8 pkt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl