Najlepszy Menadżer DSJ 3
Zapisujemy tutaj po 4 zawodników którzy wezm± udział w turnieju. Turniej rozegrany zostanie w sobote o godzinie 10:00 na naszym czacie . Ja jako organizator wystawiam do turnieju 7 zawodników . W razie gdyby zajęte nie były wszystkie miejsca to przydzieleni zostan± zawodnicy z Czech ew. innych krajów ale tylko tych które zapisały zawodników . Nagrody - 1 miejsce - 10 tysięcy dla federacji, 2 miejsce - 5 tysięcy, 3 miejsce - 2,5 tysi±ca
1.Konrad Cinkowski (5 % / 5 %) 2.Thomas Morgenstern(62 % / 58 %) 3. 4.Teemu Partanen (20 % / 24 %) 5.Martin Koch(62 % / 58 %) 6. 7. 8.Roman Koudelka (53 % / 46 %) 9. 10.Pascal Bodmer (55 % / 52 %) 11. 12.Borek Sedlák (39 % / 44 %) 13.Andreas Kofler(60 % / 63 %) 14.Simon Ammann (71 % / 65 %) 15.Antonín Hájek (53 % / 56 %) 16. 17.Sami Saapunki (23 % / 26 %) 18.Frans Tähkävuori (20 % / 37 %) 19.Andreas Kuettel (61% / 46%) 20.Michael Uhrmann (61 % / 56 %) 21. 22.Trevor Morrice (35 % / 26 %) 23. 24.Jakub Janda (56 % / 56 %) 25.Mackenzie Boyd-Clowes (33 % / 23 %) 26.David Zauner(53 % / 43 %) 27.Martin Schmitt (61 % / 46 %) 28. 29.Janne Tervahartiala (23 % / 42 %) 30.Stefan Read (41 % / 30 %) 31.Eric Mitchell (37 % / 29 %) 32. 33.Jiří Mazoch (39 % / 42 %) 34. 35. 36.Michael Neumayer (60 % / 54 %) 37.Lukáą Hlava (47 % / 51 %) 38. 39.
Ostatnio edytowany przez Cinu95 (2010-03-11 22:41:43)
Offline
Użytkownik
Pascal Bodmer (55 % / 52 %)
Michael Uhrmann (61 % / 56 %)
Martin Schmitt (61 % / 46 %)
Michael Neumayer (60 % / 54 %)
Offline
WYNIKI TRENINGU
Otwarte Mistrzostwa Czech 2010-03-13
Czechy HS192 TreningPoz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Antonin Hajek CZE 125.73m 152.96m 256.8
2. Roman Koudelka CZE 125.82m 135.23m 223.3
3. Lukas Hlava CZE 128.11m 121.23m 202.6
4. Thomas Morgensztern AUT 111.93m 136.85m 196.8
5. Michael Uhrmann GER 143.12m 99.53m 191.4
6. David Zauner AUT 114.94m 129.25m 188.2
7. Michael Neumayer GER 125.83m 96.24m 149.6
8. Andreas Kofler AUT 120.50m 104.53m 147.9
9. Jiri Mazoch CZE 108.44m 110.00m 142.8
10. Martin Koch AUT 112.64m 90.84m 115.8
11. Pascal Bodmer GER 102.92m 99.87m 115.5
12. Jakub Janda CZE 98.28m 97.16m 101.9
13. Trevor Morrice CAN 99.61m 94.82m 94.6
14. Martin Schmitt GER 102.54m 86.41m 87.7
15. Borek Sedlak CZE 92.43m 92.67m 84.0
16. Eric Mitchell CAN 89.77m 89.86m 70.6
17. Teemu Partanen FIN 72.91m 98.35m 54.8
18. Stefan Read CAN 81.26m 86.15m 48.0
19. Sami Saapunki FIN 67.18m 94.35m 40.9
20. Frans Tahkavuori FIN 69.15m 90.73m 39.6
21. Janne Tervahartiala FIN 90.60m 67.02m 35.6
22. Mackenzie Boyd-Clowes CAN 72.20m 63.32m 2.3
23. Konrad Cinkowski CZE 57.80m 45.68m 0.0
Offline
Użytkownik
Simon Ammann i Andreas Kuettel , je¶li nie jest za póĽno
Offline